27.07.2017

ПРИПИНЕННЯ ГРОМАДЯНСТВА М.СААКАШВІЛІ – ЦЕ КРОК ДО ДИКТАТУРИ

Партія «ОСНОВА»  вважає неприйнятними репресивні дії влади по відношенню до її політичних опонентів. Спроба усунення Міхеіла Саакашвілі  з українського політикуму через позбавлення його українського громадянства – це відкрита демонстрація зневаги до норм і правил демократичного суспільства. Використання адміністративного ресурсу в політичній боротьбі є рецидивом найгірших традицій режиму Януковича.

Голова партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко заявляє – розправи над політичними опонентами неприпустимі.

«Це пряма дорога до диктатури, якій не місце в демократичному суспільстві. Якщо Президент буде за надуманими приводами позбавляти громадянства всіх своїх політичних опонентів, то, з урахуванням стрімкого падіння рейтингів влади, в Україні незабаром залишаться її громадянами хіба що деякі діячі парламентської коаліції», –  вважає Андрій Ніколаєнко.

На думку політика, не можна позбавити громадянства весь народ просто тому, що йому не подобається корупція та непрофесіоналізм влади. Влада повинна пам’ятати, що її на роботу найняв народ. І вона повинна щодня доводити справами, що гідна цієї роботи. А використання адмінресурсу для боротьби з народом – це не демократія. Це злочин.

Маніпуляції влади з довільним наданням чи припиненням громадянства нівелюють сам його інститут. Громадянство – це особлива цінність, за яку патріоти України готові жертвувати здоров’ям та навіть життям. У державних менеджерів немає такого привілею – розпоряджатися цією цінністю у своїх вузьких політично-корпоративних інтересах, роздавати чи забирати громадянство на свій розсуд.

Партія «ОСНОВА» нагадує нинішній українській владі, що брудні прийоми політичної боротьби неприпустимі в цивілізованому суспільстві. Та закликає всі демократичні політсили також нагадати про це владі. Яка незабаром теж може стати опозицією.

Поділитися
Всі Новини

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: