15.05.2019

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ КОМПЕНСУВАТИ НЕДОЛІК ПОЛІТИЧНОГО ДОСВІДУ ФОРМУВАННЯМ ЯКІСНОЇ КОМАНДИ – НІКОЛАЄНКО

Володимир Зеленський зобов’язаний сформувати хорошу і досвідчену команду, яка знайде шлях виходу країни з непростої політичної ситуації.

Про це заявив Андрій Ніколаєнко, голова партії “Основа”, в ефірі телеканалу “НАШ”.

“Потрібно ухвалити новий виборчий закон і скасувати мажоритарну систему – зло, від якого необхідно позбутися. Президент Зеленський повинен розуміти, що людям потрібно дати можливість вибрати не тільки новий, але перш за все професійний парламент. Багато чого буде залежати від того, яку команду приведе з собою глава держави. У нього мало досвіду, але він може це виправити”, – зазначив Ніколаєнко.

Зеленський повинен отримати достатньо повноважень і приймати власні рішення, але кожне рішення передбачає і політичну відповідальність. Це стосується і рішення про можливий розпуск парламенту.

“Найбільш правильний підхід у тому, щоб дати Зеленському повноваження розпускати Раду. Він повинен ухвалити самостійне рішення і нести за нього персональну відповідальність. Насправді, коаліції в парламенті вже давно немає, але цей склад Ради був вигідний для Порошенка”, – зазначив політик.

Ніколаєнко оцінив перспективи партії новообраного президента на дострокових парламентських виборах.

“Потрібно розуміти, чому цей сценарій може йому створити додаткові проблеми. З одного боку, Зеленський має великий запас підтримки в суспільстві і для нього вигідні дострокові вибори. Але чи готова до цього його команда, чи має вона достатньо кадрового резерву? Є певні сумніви. Ці вибори, з досить високою ймовірністю, можуть пройти ще за старим виборчим законом, а такий сценарій ускладнить життя для партії “Слуга Народу”, яка ще не має повноцінної регіональної структури”, – прокоментував глава “Основи”.

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: