20.05.2019

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ДАВ ЧІТКИЙ МЕСЕДЖ ПРО ТЕ, ЩО ПРЕЗИДЕНТ – НЕ ІКОНА – НІКОЛАЄНКО

Дуже багато процесів в політикумі будуть залежати від ключового, на даний момент, кадрового призначення – керівника Адміністрації президента Зеленського. Про це заявив глава політичної партії “Основа” Андрій Ніколаєнко в студії телеканалу “НАШ”.

“Правильно, що Зеленський відразу почав діяти. Народу не вистачало новообраного президента. Він вміло тримав інтригу, але сьогодні ключове питання в тому, хто стане керівником нової адміністрації президента. Від цього рішення багато що залежатиме і багато що стане зрозуміло, чекаємо”, – зазначив Ніколаєнко.

Також глава “Основи” прокоментував заяву новообраного президента про розпуск Верховної Ради і поділився прогнозами щодо наступного складу парламенту.

“Для мене розпуск Верховної Ради – це очікувана подія. Варто розуміти, що парламентські вибори відрізняються від президентських, і у політсил, які бажають перемогти, повинна бути потужна партійна структура. Але сьогодні існує величезний запит суспільства на зміни. І якщо Зеленський буде говорити з народом , виконувати обіцянки і робити правильні вчинки, то його партію підтримають на парламентських виборах. Навряд чи діючий склад Ради зробить собі харакірі. Вони не змінять виборче законодавство, особливо опиратиметься БПП і екс-президент Порошенко. На жаль, повністю позбутися від “старих” політиків не вийде, але, сподіваюся, що в наступній каденції парламенту токсичних елементів буде менше”, – заявив політик.

Ніколаєнко відзначив, що всі здорові політичні сили повинні запропонувати допомогу новому президенту і почати конструктивний діалог.

“Смішно було спостерігати за переляканими особами депутатів і міністрів, які істерично посміхалися із залу засідань і урядової ложі. У цьому полягає весь цинізм влади, що йде по відношенню до власного народу. Зеленський дав чіткий меседж про те, що президент – не ікона. Такий підхід, якщо він реалізується на практиці, буде дуже правильним. Йому треба швидко показати народу стратегії – і в досягненні миру, і у відновленні економіки. Ми готові запропонувати новій команді наші напрацювання – Мирний план, Економічну конституцію”, – сказав Ніколаєнко.

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: