01.03.2019

ЗАЯВА ПАРТІЇ «ОСНОВА» ЩОДО ДЕБАТІВ НА ТЕЛЕКАНАЛІ «ЕСПРЕСО TV»

.

Гриценко відмовився прийти на дебати замість Садового

Сьогодні, 1 березня, на телеканалі «Еспресо TV» були заплановані теледебати між кандидатами на пост Президента України Сергієм Тарутою та Андрієм Садовим.

Кандидат від нашої партії Сергій Тарута готувався до дебатів із паном Садовим, уважно вивчив програму свого опонента, був готовий як сперечатися, так і знаходити компроміси.

Однак сьогодні на прес-конференції Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру і на майбутніх президентських виборах підтримає іншого кандидата – Анатолія Гриценка.

Сергій Тарута з повагою поставився до рішення пана Садового, і був готовий зустрітися на дебатах з Анатолієм Гриценком, про що штаб нашого кандидата повідомив телеканалу «Еспресо TV». Однак, зі слів співробітників каналу, Анатолій Гриценко відмовився прийти на президентські дебати замість Андрія Садового.

Штаб Сергія Тарути був готовий піти назустріч телеканалу, і щоб не зривати ефір, організувати дебати команд Гриценка і Тарути: між Андрієм Садовим, лідером «Самопомочі» та Андрієм Ніколаєнком, головою партії «Основа». Але телеканал наполягав на тому, щоб дебати з колишнім кандидатом Садовим вів діючий кандидат в Президенти Сергій Тарута.

Виходити на президентські дебати проти людини, яка сама себе від сьогодні не вважає кандидатом на пост Президента України, Сергій Тарута вважає недоцільним.

У своїй передвиборчій кампанії Сергій Тарута займає повністю відкриту для преси позицію, і, як і раніше, готовий вийти на телевізійні дебати проти Анатолія Гриценка, або будь-якого іншого чинного кандидата на пост Президента України.

З повагою,
Прес-служба партії «Основа»

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: