08.05.2019

ВЛАДА МАЄ ПРАЦЮВАТИ НА ЗБІЛЬШЕННЯ КАПІТАЛІЗАЦІЇ УКРАЇНИ — ТАРУТА

Україну може врятувати тільки висока динаміка розвитку економіки та серйозні інвестиції. На цьому наголосив Сергій Тарута, народний депутат України та лідер партії “Основа” в ефірі телеканалу “Рада”.
“Перед Україною сьогодні стоять дуже серйозні виклики: війна, тотальна корупція, зовнішній борг, соціальна криза, енергозалежність, зруйнований житлово-комунальний сектор. Перед нами стоїть надзвичайно складне завдання – вийти з цієї ситуації сильними, створити потужну економіку і збільшити капіталізацію країни”, – сказав Тарута.
Очільник “Основи” прокоментував результати “боротьби” з корупцією в Україні.

“В Україні тіньова економіка, за оцінками багатьох експертів, складає близько 50% від загального ВВП – це просто катастрофічні цифри. І проблема полягає у тому, що держава залишається головним винуватцем цього. Кожна нова влада створює додаткові перешкоди для підприємців, змушує бізнес ховатися в тіні”, – прокоментував політик.
Сергій Тарута також висловив власне бачення того, що повинно стати пріоритетом для наступного складу парламенту.

“Ми повинні знаходити інвестиції і модернізувати нашу промисловість, для цього необхідно залучити близько 450 млрд доларів. Країну можуть врятувати тільки виробництва. В промисловому секторі задіяна величезна кількість людей, саме там варто шукати потенціал для росту. Також важливо створити комфортні умови для розвитку малого та середнього бізнесу. Ми повинні навести лад всередині країни, після цього прийдуть іноземні інвестори, вони побачать можливості”, – відзначив Тарута.

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: