11.12.2018

В УКРАЇНІ ДОСІ НЕМАЄ ДЕМОКРАТІЇ – ПОЛОЧАНІНОВ

В Україні досі немає і ніколи не було справжньої демократії. З такою заявою в ефірі телеканалу NewsOne виступив глава політвиконкому партії “Основа” Володимир Полочанінов.

“В Україні ніколи не було демократії. І базове право народу на владу ніколи в нашій країні не реалізовувалося. І все, що є за 27 років незалежності – це еволюціонуюча диктатура з елементами феодалізму, а після 2014 року і анархії”, – заявив Полочанінов і виклав своє розуміння суті демократичних процесів.

“Прийнято вважати, що демократія – це влада народу. Цей постулат відображений також в Конституції України (згідно зі ст. 5 Конституції, джерелом влади в Україні є народ. – gazeta.ua). Але це не означає, що раз в 5 років політики звертаються до народу за його правом отримати цю владу, делегувати їх, політиків, щоб вони наступні 5 років цією владою безроздільно користувалися. Демократія – це, перш за все, обмеження влади. Жоден інститут влади, жодна людина, що представляє владу в країні, не має права на абсолютну владу, не має права її узурпувати”, – пояснив політик.

Як приклад відсутності демократії в Україні Полочанінов привів протиріччя в діяльності президента України як чиновника, найнятого українським народом.

“Є чиновник, чия посада називається президент України. Він в рамках свого контракту, укладеного з українським народом, не має пункту про дострокове припинення дії цього контракту у разі невиконання зобов’язань. Немає закону про імпічмент. Це зробив Янукович, але його практику продовжив Порошенко” , – додав Володимир Полочанінов.

Політик називає те, що відбувається в Україні протягом останніх 27 років деградацією і мутацією системи управління державою. А завданням влади глава політвиконкому “Основи” бачить пошук балансу між обмеженнями в правах і безпекою.

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: