14.05.2019

СВОЇМИ ЗАЯВАМИ КЛІМКІН ПІДСТАВЛЯЄ ВСЕ МЗС – НІКОЛАЄНКО

Чинний міністр не повинен дозволяти собі необдуманих коментарів, від яких може залежати майбутнє держави.

Таку позицію озвучив Андрій Ніколаєнко, дипломат і глава політичної партії “Основа”, в ефірі телеканалу “НАШ”, коментуючи заяви міністра закордонних справ України Павла Клімкіна про можливий вихід України з Мінського процесу.

“Не може так себе поводити профільний міністр. Чинна влада робить абсолютно абсурдні речі. Таке враження, що команда Порошенка переслідує одну мету – повністю дестабілізувати політичну ситуацію, щоб передати новому президенту пакет усіх можливих проблем. Своїми заявами Клімкін підставляє все відомство, де працює багато професійних дипломатів, які в плані професійної підготовки на порядок сильніші за нинішнього міністра”, – сказав Ніколаєнко.

Крім того, Ніколаєнко прокоментував ситуацію навколо дипломатичного скандалу з нардепом Лещенком.

“Ми повинні “подякувати” Валерію Чалому, нинішньому послу України в США. Він повністю провалив двосторонні відносини з важливим міжнародним партнером і повинен був давно піти з посади. Але це не тільки проблема одного посла. Адже всі спроби окремих українських політиків впливати на якісь внутрішні процеси у США не відповідають нашим національним інтересам. Навпаки, такі дії створюють велику кількість додаткових проблем для всієї держави”, – додав політик.

Також лідер “Основи” прокоментував бажання Юрія Луценка залишитися на посаді генпрокурора після інавгурації нового президента.

“На посаду генерального прокурора варто призначати людей із незаплямованою репутацією, які, за необхідності, зможуть відкрити провадження проти самого президента. Україні не потрібен прокурор, який не може визначитися, працює він чи подає у відставку”, – заявив Ніколаєнко.

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: