15.02.2019

РОЗ’ЯСНЕННЯ З ПРИВОДУ ЗАПРОШЕННЯ СЕРГІЯ ТАРУТИ ДО НАЗК

У деяких виданнях було опубліковано повідомлення про те, що НАЗК запрошує Сергія Таруту для дачі пояснень з приводу можливого конфлікту інтересів.

Оскільки Сергій Тарута є кандидатом в Президенти від партії «Основа», партія «Основа» вважає за необхідне дати публічні пояснення щодо цієї ситуації.

Із огляду на старт виборчої кампанії в Україні, високий суспільний інтерес до прозорості і походження коштів, які спрямовуються на вибори, а також у зв’язку з неоднозначністю формулювань Закону України «Про вибори Президента України» в частині порядку формування виборчих фондів кандидатів у Президенти, Сергій Тарута звернувся до НАЗК з проханням роз’яснити дану норму закону.
Відповідь НАЗК мала забезпечити всім без винятку кандидатам у Президенти рівні умови – в сенсі однозначності трактування процедури формування виборчого фонду кандидата в Президенти і чесні умови під час передвиборчої кампанії. Відповідь НАЗК Сергій Тарута планував оприлюднити в відкритих джерелах.

Замість відповіді Сергій Тарута отримав запрошення в НАЗК для дачі пояснень з приводу можливого конфлікту інтересів.
Вважаємо це спробою тиску на опозиційного до влади кандидата з метою його дискредитації в очах виборців. Про подальший перебіг подій будемо додатково інформувати громадськість.

Поділитися
Всі Новини

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: