16.11.2018

«ОСНОВУ» У ВІННИЦІ ТА ОБЛАСТІ ОЧОЛИЛИ ЖІНКИ

У квітні минулого року Сергій Тарута презентував нову політичну партію «Основа». Сьогодні, 15 листопада, у Вінниці представляли очільників обласної та міської організації партії.

– Ми справжня партія, а не політичний проект лідерського типу. У нас у назві немає прізвища ні Тарути, ні Ніколаєнка і ніколи не з’явиться – каже очільник «Основи» Андрій Ніколаєнко. – Більше того, я не вважаю себе головою партії, а називаю себе парторганізатором. Моє завдання полягає в тому, щоб людей, які здебільшого уникали політики, вважаючи її чимось не дуже добрим, переконати долучитися до команди і спробувати міняти країну. Не треба думати, що хтось зможе зробити краще за нас самих. У нашій команді є і бізнесмени, аграрії, енергетики, лікарі, викладачі. Ми розуміємо, потрібно зібрати команду dream team. Не важливо, з якої партії ці люди прийдуть. Ми готові оцінювати людей не за партійною приналежністю, а за справами, які людина робила в своєму житті.

У Вінниці цю партію представлятиме дві жінки. Обласну організацію очолила Лідія Діденко (колишня директор управління охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації, нині заступник директора регіонального лабораторного центру МОЗ), міську – журналістка Анна Візнюк.

Три болючих питання

– У мене тривалий час було відчуття депресії. З ким я не спілкуюсь, переважна більшість говорить про три речі, які турбують найбільше і які треба зробити: зупинити війну, відродити економіку, і вирішити проблему міграції людей, – каже Лідія Діденко. – Я часто відвідую лікарні у різних регіонах України. У Львівській області бачила пусті лікарні. Фахівці виїжджають відділеннями, бригадами: хірург, анестезіолог, сестра… У Закарпатті просять, аби до них направили десанти спеціалістів, тому що своїх немає лікарів. Виїхали. Мені стало страшно. Я усвідомлюю, що поїхали молоді люди з руками і головою. І вони не повернуться, і діти їхні не приїдуть вже сюди. Бо там вони знайдуть себе. Я розуміла, що далі так не може бути.

Коли прочитала програму партії «Основа» і побачила, що є люди, які проаналізували ситуацію, написали план дій і хочуть його втілити, звичайно, я не змогла чекати, коли щось зміниться. Я знайшла відображення тих питань, які мене турбують і шляхи їх вирішення в партії «Основа» і я хочу їх реалізувати у Вінницькій області за допомогою тих людей, яким це так само болить як і мені. «Україна 2030» Партія «Основа» спільно з науковцями розробила Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030», яка відповідає на питання: якою може бути економіка України, що для цього потрібно робити, які кроки потрібно робити в перші п’ять років і надалі, які індустрії створювати, як створити два мільйони робочих місць, як реформувати податкову та кредитну сфери… – Це не виключно партійний проект чи документ. Ми будемо раді, якщо будь-яка політична партія візьме цю роботу. – каже Андрій Ніколаєнко. – Це думка не політиків, це думка економістів і науковців. Це фактично громадянська платформа, яка має онлайн версію, де кожен вуз, кожен науковець може долучитися зі своїми пропозиціями.

«Україна 2030»

Партія «Основа» спільно з науковцями розробила Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030», яка відповідає на питання: якою може бути економіка України, що для цього потрібно робити, які кроки потрібно робити в перші п’ять років і надалі, які індустрії створювати, як створити два мільйони робочих місць, як реформувати податкову та кредитну сфери…

– Це не виключно партійний проект чи документ. Ми будемо раді, якщо будь-яка політична партія візьме цю роботу. – каже Андрій Ніколаєнко. – Це думка не політиків, це думка економістів і науковців. Це фактично громадянська платформа, яка має онлайн версію, де кожен вуз, кожен науковець може долучитися зі своїми пропозиціями.

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: