06.03.2019

«МИ ВПЕВНЕНІ, ЩО У НАС ВСЕ ВИЙДЕ»: У РІВНОМУ ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ ІЗ ПАРТІЙНИМ АКТИВОМ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ СЕРГІЯ ТАРУТИ «ОСНОВА»

Рівне відвідав голова політичної партії «Основа», довірена особа кандидата на пост Президента України Тарути Сергія Олексійовича – Андрій Іванович Ніколаєнко. Політик зустрівся з партійним активом «Основи», громадськістю та працівниками Рівненського льонокомбінату.

У Рівному Андрій Ніколаєнко розповів про ключові принципи програми політичної партії «Основа», проговорив хід передвиборчої кампанії з партійним активом, який з’їхався з усієї західної України, дав настанови та вказівки.

«Основа» сьогодні, вже в нікого не викликає сумніву, що ми загальнонаціональна, всеукраїнська партія з амбіціями. Наші основні економічні меседжи – інвестиції, збільшення робочих місць, скорочення чиновників, зростання рівня доходів, – зазначив Андрій Ніколаєнко.

На сьогоднішній день, в кожному районі Рівненщини є представники нашої політичної сили, які вже працюють і роблять це досить потужно. Ми працюємо, розвиваємося. Сергій Тарута має хорошу підтримку в нашій області. Його тут знають як потужного економіста, – додав голова Ради Рівненської обласної організації політичної партії «Основа» Валентин Кирилюк.

Під час свого виступу голова політичної партії «Основа», довірена особа кандидата на пост Президента України Тарути Сергія Олексійовича – Андрій Ніколаєнко наголосив, що політична партія «Основа» – стовідсотково опозиційна партія.

Трикутник у назві нашої політичної партії невипадково. Уся наша програма базується на трьох головних принципах – безпека, добробут, культурне і духовне життя кожного громадянина. Ми в «Основі» виступаємо за те, щоб всі ці три складові розвивалися паралельно.

Головний слоган нашої компанії «Країна запрацює» це про те, що економіка України почне працювати. Для цього у нас є набір конкретних механізмів – ми пропонуємо абсолютно інший податковий кодекс, зміну ролі Національного банку України, підтримку молодих сімей, незахищених верств населення, інший перерозподіл податків. 

Наш кандидат, не будучи при владі, взяв збанкрутіле підприємство і на своїй репутації запозичив за кордоном кошти. Як результат, Алчевський металургійний комбінат після модернізації, яку провів Сергій Тарута, став кращим у Східній Європі сучасним металургійним комбінатом. Енерго-, газо- та електронезалежним. Це приклад, як потрібно працювати. Україні потрібні такого рівня менеджери, – зауважив Андрій Ніколаєнко.

Я впевнений, що у нас все вийде. Люди, рівня Сергія Тарути, сьогодні вкрай необхідні країні. Сьогодні наше завдання – показати інший рівень компетенції. Сьогодні багато чесних і багато патріотичних. Лише проблема в тому, що часто чесність і патріотизм це не достатньо. Це дуже важливо, але точно недостатньо. Окрім цього, потрібно піднімати питання професіоналізму. Я впевнений, що ми в «Основі» таких людей максимально збираємо, – підсумував голова політичної партії «Основа» Андрій Ніколаєнко.

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: