16.03.2019

ЛІДЕР ПАРТІЇ «ОСНОВА» СЕРГІЙ ТАРУТА ПІДТРИМАЄ ЮЛІЮ ТИМОШЕНКО НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

16 березня лідер партії «Основа», кандидат на пост Президента України від партії «Основа» Сергій Тарута прийняв важливе політичне рішення – з метою створення потужної альтернативи діючому Президенту, Сергій Тарута вирішив підтримати на виборах Президента України 31 березня 2019 року кандидата на пост Президента України Юлію Тимошенко.
Юлія Тимошенко та Сергій Тарута підписали відповідний Меморандум про взаємодію.
Мета такої взаємодії кандидатів у президенти – усунення, демократичним шляхом, від керівництва державою нинішньої корумпованої влади і перезавантаження системи управління державою.
Сергій Тарута та Юлія Тимошенко заявили, що усвідомлюють свою особисту відповідальність за долю Українського народу та розуміють, що успішну країну можливо збудувати лише за умов об’єднання зусиль проукраїнських політиків та прогресивного суспільства
Кандидати взяли на себе зобов’язання:
• припинити кровопролиття на Донбасі та об’єднати країну від Сходу до Заходу;
• підготувати та прийняти нову Народну конституцію України;
• імплементувати програмні напрацювання, викладені в Новій економічній стратегії та Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030».
Партія «Основа», як суб’єкт висування Сергія Тарути кандидатом у президенти, підтримуючи таке рішення свого лідера, виходила з того, що станом на сьогодні Юлія Тимошенко має найбільші шанси на перемогу серед прогресивних проукраїнських політиків. Але перемога на виборах можлива лише при консолідації всіх здорових політичних сил і створенні потужної альтернативи кандидату-самовисуванцю, що представляє корумповану і злодійкувату владу.
Тому партія «Основа» вважає справою честі – докласти максимальних зусиль до об’єднання всіх прогресивних сил українського суспільства і політикуму. Щоб на президентських і парламентських виборах в 2019 році перемогли порядні і патріотичні професіонали, з високою репутацією, з чіткою стратегією повернення миру і розвитку економіки України.
Партія «Основа» впевнена –Україна не має втратити на президентских та парламентських виборах 2019 року свій останній шанс стати успішною та самодостатньою державою.

Настав час об’єднуватися і перемагати!

Голова політичної партії «Основа» Андрій Ніколаєнко

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: