29.01.2019

КРАЇНІ НЕ ПОТРІБЕН ПРЕЗИДЕНТ, ЯКИЙ НЕ ВИКОНУЄ ОБІЦЯНКИ — ПОЛОЧАНІНОВ

Якщо нинішній стан справ – це межа можливостей президента Петра Порошенка, то країна більше в його послугах не має потреби.

У цьому переконаний голова політвиконкому політичної партії “Основа” Володимир Полочанінов.

“Якщо президент Порошенко зробив все, що міг, то можна зробити висновок: його можливості настільки обмежені, що більше він не потрібен”, – так політик прокоментував в прямому ефірі телеканалу “Наш” висловлювання екс-глави Київської ОДА Олександра Горгана про те, що Порошенко за свою каденцію зробив для країни все, що зміг, і “не дав державі розвалитися”, незважаючи на те, що “його можливості обмежені”.

За словами Полочанінова, виборці при прийнятті рішення на користь кандидата керуються змістом програми претендентів на президентський пост.

“Потрібно повернутися не до того, що президент зміг. А до того, що він обіцяв. Адже люди на виборах не голосують за того, хто підходить до мікрофона і говорить: “Голосуйте за мене, що зможу – зроблю, а чого не зможу – не зроблю”. Насправді люди голосують за людину з конкретними обіцянками. Тому слід обговорювати, що Порошенко обіцяв і що виконав”, – підкреслив Полочанінов.

На його думку, Порошенко на посаді президента України не виконав в повній мірі жодної своєї обіцянки.

“Порошенко обіцяв боротьбу з корупцією, відновлення курсу гривні, зростання економіки, гідне утримання армії”, – зробив висновок глава політвиконкому “Основи” і підкреслив, що результатів у цих напрямках громадяни не бачать.

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: