29.12.2018

КАНДИДАТИ ПАРТІЇ “ОСНОВА” ПЕРЕМОГЛИ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ

Представники політичної партії “Основа” у напруженій боротьбі здобули перемогу на виборах в Чигиринській міській громаді і увійшли до нового складу міськради.

Партія “Основа” на виборах до Чигиринської ОТГ отримала 7,7% місць в раді міста, повідомляє Центральна виборча комісія. З 19 політичних сил, чиї кандидати балотувалися на виборах в Чигирині, тільки кандидати від “Основи” і ще 7 інших партій стали депутатами міськради. До речі, раніше в партії “Основа” заявляли, що готові до консолідації зусиль з іншими політичними силами, які поділяють її цінності.

Депутатами Чигиринської ОТГ від партії “Основа” стали Олександр Алексеевец і Олександр Сабадаш. Це люди з великим життєвим і управлінським досвідом, багато років очолюють комунальне підприємство “Чигирин” та Стецівскій навчально-виховний комплекс, відповідно. Городяни надали високу довіру професіоналів, людей справи, які представляють в місті Чигирин партію “Основа”.

“Ми прагнемо до того, щоб” Основа “стала партією влади. Тому наша партія прийняла рішення брати участь в 2019 році і в президентських, і в парламентських виборах. А на 2020 рік у нас великі плани щодо участі в місцевих виборах. Ми маємо намір допомогти громадам продовжити реформи на місцях і забезпечити зростання добробуту громадян по всій Україні до європейського рівня “, – заявляє глава партії” Основа “Андрій Ніколаєнко.

Нагадаємо, 23 грудня відбулися перші місцеві вибори глав і депутатів 78 об’єднаних територіальних громад в 13 областях України. На майбутніх виборах Президента України в березні 2019 року, згідно з рішенням з’їзду партії “Основа”, кандидатом від цієї політичної сили висунуть народний депутат, лідер “Основи” Сергій Тарута.

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: