26.04.2019

ДІЮЧИЙ СКЛАД РАДИ ПРОВОКУЄ НЕОБГРУНТОВАНІ РИЗИКИ ДЛЯ ЄДНОСТІ СУСПІЛЬСТВА

Перед українським суспільством стоять величезні виклики, які потрібно було вирішувати ще вчора. Натомість, поки ще діючий склад парламенту продовжує створювати додаткові ризики і роз’єднує суспільство. Таку думку висловив Андрій Ніколаєнко, голова політичної партії “Основа” в ефірі телеканалу “НАШ”, коментуючи прийняття Радою “мовного” закону.

“Дуже прикро, коли на мовному питанні спекулюють політики, які призначали іноземців, без знання української мови, на ключові державні посади. Ті політики, які відправляли російськомовних громадян на війну, захищати свою країну”, – заявив політик.

Ніколаєнко вважає, що Україна знаходиться в критичній ситуації і потребує ефективного та фахового управління.

“Ми повинні зосередитись на вирішенні найбільш болючих проблем – закінчення війни та розвиток економіки. Маємо обговорювати питання енергоефективності та розробляти стратегії розвитку. Щоб там не говорила нинішня влада, але ми були і залишаємось енергетично залежними. Головна проблема у тому, що діючі політики не мислять категоріями державників, вони думають виключно про окремі політичні інтереси і наступні вибори”, – відзначив очільник “Основи”.

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: