06.12.2018

ДЕРЖУПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ ПЕРЕТВОРИЛОСЬ НА ТОК-ШОУ – НІКОЛАЄНКО

Росія почала порушувати міжнародне законодавство своїми діями по відношенню до України ще в 2014 році. Тому Україні для залучення РФ до відповідальності необхідно було діяти чотири з половиною роки тому, переконаний глава політичної партії “Основа” Андрій Ніколаєнко.

“Якщо ми всерйоз маємо намір боротися за свою країну, ми повинні робити це першими. Не можуть громадянське суспільство, волонтери, міжнародні партнери змушувати захищатися державу. У цьому повинна лідирувати еліта, влада. Але процес повинен бути усвідомленим. У нашому ж випадку державу до важливих рішеннь часто підштовхує суспільство, громадяни країни. Або ж це роблять міжнародні партнери, заявляючи, що не нададуть фінансування, якщо не будуть зроблені певні кроки всередині України”, – заявив Ніколаєнко в ефірі ОбозTV.

За словами політика, позиція керівників держави по відношенню до відстоювання національних інтересів повинна бути виваженою, вивіреною і послідовною. Те, що відбувається навколо ситуації в Керченській протоці і подальше введення воєнного стану Ніколаєнко називає частиною передвиборної програми президента. А те, що зараз відбувається в інформаційному полі з боку українського політикуму, за словами політика, нагадує ток-шоу.

“Цей нонсенс. Я не можу пригадати жодну країну, де начальник генерального штабу йшов би на ток-шоу, де був присутній і президент, і пояснював з указкою передислокацію танків. У нас управління державою, армією перетворюється в ток-шоу. Прокурор виходить на публіку і коментує позицію кораблів. Ну якщо є такі речі, то керівництво держави повинно готуватися до нападу. Не сіяти паніку, а готувати докази і показувати їх там, де є сила: міжнародні суди, західні партнери. При цьому потрібно пояснювати факти і тільки після цього розраховувати на підтримку України ззовні. Замість цього ми бачимо масштабну PR-кампанію чинного президента”, – підкреслив глава “Основи”.

Поділитися
Всі Публікації

Приєднатися

Напишіть нам


Контакти

Єдиний інформаційний центр:

0-800-750707
(безкоштовно з будь-якого номера в Україні)Прес-служба: